Znajdź Nas

ONTAKT

Witaj, nazywamy się Katarina Hellström i Maurizio Mazzetto, jesteśmy pasjonatami świadomej pracy z ciałem.

Holistyczne podejście łączące ciało, umysł i duszę jest podstawą naszej pracy. Wspólnie wypracowaliśmy metodę pozwalającą uwolnić się od traum zapisanych w ciele. Poznaliśmy się kilka lat temu i od tego czasu podążając wspólną ścieżką - uzdrawiamy, edukujemy i wspólnie odkrywamy nowe przestrzenie ciała.

Znani jesteśmy ze swojej odważnej i bezpośredniej maniery, lubimy działać konkretnie i efektywnie. Celem jest umożliwienie kobietom i mężczyznom akceptacji swojej seksualności, odbudowaniu relacji z samym sobą, oraz przemiany w związkach i relacjach międzyludzkich.

“aby się chciało chcieć”

Nie znajdziesz u nas gotowej recepty na to co masz robić w swoim życiu, ale poczujesz wzrost życiowej energii. Zaczniesz z łatwością wyznaczać swoje cele. Znów zaczną Cię cieszyć “zwykle rzeczy”.

Katarina Hellström i Maurizio Mazzetto

Celem naszej pracy jest sprawić, abyś poczuł[a] się bezpiecznie i pewnie, aby sięgnąć po swój potencjał. Uwolnić się z emocji, które w przeszłości zapisały się w ciele i są wciąż aktywne. Pamięci traumatycznych zdarzeń, głównie z okresu dzieciństwa, które zazwyczaj bywają “zepchnięte” w niepamięć ze świadomości, jednak, jeśli nie uwolnione, na stale pamiętane przez ciało. Zapamiętane i blokujące zmiany w życiu. Znasz to poczucie, że wiele już zostało zrobione w kwestii poprawienia jakości życia, a efekty nietrwale lub niewymierne? To właśnie dlatego, że stara pamięć z przeszłości, nie pozwala na nowe rozwiązania i wybory.

Jeśli w twoim życiu dzieje się tak, że obojętnie jak i na różne sposoby podchodzisz do pewnego tematu lub relacji, a kończy się to zazwyczaj - mniej więcej tak samo, znaczy to, wielce prawdopodobnie, że gdzieś w ciele, jest zapisana pewna pamięć. Pamięć i schemat zachowawczy, przez których pryzmat podejmowane są decyzje w dorosłym życiu. I tak naprawdę, dopóki nie uwolni się tej pamięci z ciała- trudno o wielkie i stale zmiany w życiu, ale i przede wszystkim zdrowiu. Bo jeśli emocje są nieuzdrowione, ciało z pewnością nie będzie zdrowe.

Dzięki naszej pracy z ciałem, obudzisz w sobie energie do działania i kreatywności. Co sprawi, że albo będziesz lepsza[y] w tym co już robisz, albo odnajdziesz swoje nowe pasje lub nowe zawody.

Nasze niesamowite sesje sprawiają, że bardzo szybko zostaje zredukowany poziom stresu w ciele. Mięśnie rozluźniają się, szybko pojawia się dobre samopoczucie.

Poprzez połączenie różnych technik, pochodzących z tradycyjnej medycyny jak i terapii współczesnych, skomponowaliśmy program, który w jak najbardziej łagodny sposób, oraz co chyba najważniejsze w obecnych czasach - relatywnie bardzo szybki, pozwoli przywrócić równowagę w ciele i umyśle.