Znajdź Nas

 

Zdecydowanie za wiele kobiet, które trafiają do nas na sesje, boryka się z chorobami kobiecymi lub problemem z zajściem w ciążę. Są to z punktu widzenia medycyny akademickiej zdrowe kobiety i badania, które wykonały za poleceniem lekarzy, nie wskazują żadnych przeszkód do zajścia w ciążę jednak tak się nie dzieje. Oczywiście odpowiedz znajdzie się w emocjach i blokadach w ciele, które są zazwyczaj nie brane pod uwagę w takich wypadkach.

Jednym z ignorowanych a bardzo silnym czynnikiem, który ma wpływ na bezpłodność jest przebywanie wiele godzin w pomieszczeniach z klimatyzacja.

Wiele kobiet pracuje w klimatyzowanych biurach. Noszą spódnice lub sukienki, na nogach cienkie rajstopy. Ich nogi są wyeksponowane na zimno I tym samym wszystkie meridiany które się na nogach znajdują: wątroby, śledziony, żołądka, nerek, pęcherzyka żółciowego I pęcherza moczowego. Te meridiany prowadza do brzucha, macicy I wszystkich organów wewnętrznych. Taka sytuacja, naturalnie wiedzie do schorzeń. Wyziębiona macica, powoduje bezpłodność u wielu kobiet. Należy pamiętać ze stale przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu I zbyt niskiej temperaturze będzie miało bardzo szkodliwe skutki dla zdrowia.

Co można zmienić od dzisiaj?

Korzystaj z klimatyzacji jak najmniej. W biurze w domu czy w samochodzie (zaleca się obniżanie temp o nie więcej niż 5 St C w stosunku do temp na zewnątrz)

Jeśli nie ma wpływu na temperaturę pomieszczenia to należy zadbać o odpowiednie ubranie. Zadbać, aby nie wychładzały się nogi, osłonić talie, ramiona I ręce.

Pic ciepłą wodę, zamiast zimnej. Szczególnie z samego rana.

Jeśli masz kłopot z zajściem w ciążę “bez wyraźnej przyczyny” lub masz kłopoty zdrowotne związane z kobiecością, chciałabyś z tym popracować i poprawić jakość swojego życia - zapraszamy do pracy na sesjach prywatnych oraz do udziału w naszych warsztatach.

 

23 lipca 2020

ONTAKT

Klimatyzacja a bezpłodność u kobiety

LINK DO ARTYKUŁU